KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15482070
nr 1548 2070
Noomi Engström. Sittande modell. Signerad, daterad -75. Olja på duk, 67x77 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:58:56
100 kr
150 kr
250 kr
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer